Reklama tańsza niż wiele innych, czyli przypinki

Reklama tańsza niż wiele innych, czyli przypinki

Oczywistym jest, iż prowadząc jakikolwiek biznes trzeba się należycie starannie i systematycznie reklamować. Jednak wcale nie trzeba w tym celu wydawać gigantycznych pieniędzy. Jednym z tańszych rozwiązań są przypinki z agrafką pozwalające niedużym kosztem skutecznie się reklamować. Nie dziwi więc systematycznie rosnące zainteresowanie tymi małymi gadżetami reklamowymi wśród wielu firm. Trzeba przyznać, że stosunek korzyści jaki przynoszą przypinki do ich ceny jest bardzo korzystny.

Przypinki przyciągają uwagę

Główną zaletą jest to, że przypinki bardzo wyraźnie rzucają się w oczy, przyciągają uwagę. Bardzo często stosowane są podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych, jak na przykład koncerty czy też z okazji pielgrzymek czy kampanii wyborczych. Badziki, bo tak inaczej określamy również właśnie przypinki nierzadko stosowane są przez firmy również do promocji jakiegoś nowego produktu, wchodzącego właśnie na rynek, aby w ten sposób go zareklamować i pokazać szerszemu gronu odbiorców.

Małe, okrągłe i skuteczne gadżety reklamowe

Przypinki pewnie każdemu z nas kojarzą się głównie z małymi, przeważnie okrągłymi plakietkami, które przy pomocy zamontowanej agrafki mocujemy na wszelkiego rodzaju garderobie. Nikogo to nie dziwi, bo takie przypinki istnieją już od przeszło pięćdziesięciu lat. Jednak mało kto kojarzy innowacyjne plakietki mocowane do ubrania za pomocą magnesów. Działanie takiej przypinki jest bardzo proste. Składa się ona ze standardowej plakietki z przymocowanym do niej magnesem i drugiego magnesu wkładanego od wewnątrz garderoby. Tym sposobem magnesy łączą się ze sobą przez nasze ubranie i mamy przymocowaną plakietkę bez użycia agrafki i nikomu niepotrzebnego dziurawienia ubrania. Trzeba tutaj oczywiście zastosować przypinki sprawdzonych firm, by mieć pewność, że będą się one należycie trzymać ubrania. Muszą być bowiem zastosowane porządne i silne magnesy neodymowe, co będzie gwarancją, że nasz button reklamowy nie będzie co chwilę odpadał.

Na przypinki naniesiemy dowolną grafikę promocyjną

Standardowo oferowane są przez producentów okrągłe przypinki, o różnych średnicach. Przeważnie wynoszą one od około 25mm do około 75mm. Na przypinkach możemy umieszczać dowolną grafikę, jak na przykład logo naszej firmy czy hasło reklamowe lub produkt, który chcemy zareklamować. Zatem co znajdzie się na zamawianej przez nas plakietce zależy tylko i wyłącznie od nas. Jak więc doskonale widać przypinki są bardzo dobrym pomysłem na reklamę. Za w miarę rozsądne pieniądze mamy okazję pokazać się szerszemu gronu odbiorców i pozyskać nowych klientów.